KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 6571174

nr 657 1174

AKVARELL

signerad, England, sekelskifte 1900, 22x41

Utrop:

100 kr

Såld:

350 kr

måndag 20 september 2010
kl 18:17:40